DaviniDavanas.lv piedāvā: dabīgā kosmētika MADARA » ieskaties un pasūti ekokosmētiku internetā » atlaides / piegāde Latvijā bez maksas

Misija un mērķis


Misija

MADARAS misija ir ar mērķi dot iespēju lietot dabīgu, iedarbīgu un patiešām drošu ekokosmētiku pēc iespējas vairāk sievietēm pasaulē. Zīmols MADARA vēlas, lai ekokosmētika, kuru pārstāv uzņēmums Madara Cosmetics, būtu pieejama ikvienai sievietei. Katra sieviete ir pelnījusi izvēlēties un saņemt ekoloģiski labāko, drošāko un iedarbīgāko dabīgo kosmētiku, kas ļautu atplaukt tās dabiskajam skaistumam un nekaitētu videi.

MADARA radīta tāpēc, lai pastāvētu Tevis cienīga izvēle lietot sev piemērotāko un patiešām dabīgu ekokosmētiku, lai kurā pasaules vietā arī Tu būtu.


Mērķis

Līdz 2030. gadam kļūt par vienu no atpazīstamākajiem dabīgās kosmētikas zīmoliem Eiropā – tāds ir MADARA mērķis. Uzņēmums strādā, lai pēc nepilniem divdesmit gadiem sievietes jebkurā Eiropas valstī kā vienu no trīs sev zināmākajiem un iecienītākajiem dabīgās kosmētikas zīmoliem nosauktu MADARA. Kad šis mērķis būs īstenots, varēs apgalvot: MADARAI izdevies padarīt sievietes skaistākas un laimīgākas,- pasaule būs kļuvusi par labāku, mazliet drošāku un tīrāku vietu dzīvošanai.

MADARAS inkubators

MADARAS inkubators tika radīts, lai sekmētu jaunu, radošu, inovatīvu, konkurētspējīgu patēriņa produktu vai pakalpojumu izstrādi. Veicinātu jaunu, unikālu zīmolu dzimšanu un uzņēmumu izveidi, tādā veidā kopā sekmējot Latvijas attīstību un atpazīstamību pasaulē.

Vai Tu jau sen cīnies ar domu par kaut ko lieku un savu? Vai Tev ir tik liela iedvesma, ka esi savu ideju arī kaut kur pierakstījis? Bet varbūt Tu pazīsti kādu, kas ar savu ieceri netiek tālāk par ideju, kaut gan, viņam to nenojaušot, visa pasaule jau pēc tās taustāmi sauc?
Pārsūti viņam šo ziņu un: jautā pēc atbildēm!