DaviniDavanas.lv piedāvā: dabīgā kosmētika MADARA » ieskaties un pasūti ekokosmētiku internetā » atlaides / piegāde Latvijā bez maksas

MADARAS kvalitāte


Augs un cilvēks šūnu līmenī ir radniecīgas būtnes. Tādēļ dabīgā kosmētika kā ekoloģisks produkts ir īpaši iedarbīga, ja uzrunā Tevi un katru tavu šūnu vienā- pirmatnējās dabas radītā, tīrā valodā.

Zīmols MADARA ir kļuvis par vienu no nedaudzajiem Latvijas veiksmes stāstiem, kas savos dabīgās kosmētikas radītajos ekoproduktos tiecas uz augstāko standartu. Madara Cosmetics darbinieki ir kļuvuši par ekokosmētikas ražošanas noslēpumu smalkiem pazinējiem - profesionāļiem un arī ekoproduktu ekspertiem skaistumkopšanas nozarē.

Ekokosmētikas MADARA dabīgās sastāvdaļas ir ar skaidru un pārbaudītu izcelsmi, nākušas no sertificētām bioloģiskajām saimniecībām un pārbaudītiem piegādātājiem. Visos posmos sastāvdaļu apstrāde atbilst sertificētas dabīgās kosmētikas ražošanas standartiem pasaulē. Nav daudz tādu dabīgās kosmētikas ražotāju, kuri varētu lepoties ar sertificētu, pasaules standartiem atbilstošu ekokosmētikas produkciju. MADARA ir starp šiem nedaudzajiem.

Dabīgās kosmētikas iedarbīgums
ir viens no ekokosmētikas MADARA kvalitātes sinonīmiem

Madara Cosmetics ekoprodukti ādas veselībai un skaistumkopšanai ir pilnīgi dabīgas izcelsmes. Tie radīti tikai no Latvijas dabā sastopamo augu ekstraktiem, kas citu ekokosmētikas ražotāju vidū izceļas ar Ziemeļu dabā augos sastopamo spēju ne tikai pasmelties saules spēku, bet izdzīvot arī sūros dabas apstākļos, lai no jauna uzplauktu.

Dabīgās kosmētikas iedarbīgums
ir viens no ekokosmētikas MADARA kvalitātes sinonīmiem
MADARA par sevi stāsta:
"..mūsu produktu kvalitāti Tu vari redzēt ikvienā tās solī pie Tevis. Madara Cosmetics komanda vienlīdz vērtē radīto dabīgās kosmētikas produktu iedarbīgumu un to, cik rūpīgi MADARA kosmētika ir iepakota, kā tā izskatās, cik ērta šī dabīgās izcelsmes kosmētika ir lietošanai un kā ar Tevi sarunājas MADARA tirdzniecības vietās jebkurā no valstīm. MADARA ekokosmētikas radīšanā augstākā kvalitāte tiek ievērota visos tās posmos, jo Tev no MADARAS visur un vienmēr jāsaņem pats labākais- tādi ir Madara Cosmetics radītā zīmola ekokosmētikas kritēriji ceļā pie Tevis. MADARA dabīgās kosmētikas kvalitātes standarts esi TU "