DaviniDavanas.lv piedāvā: dabīgā kosmētika MADARA » ieskaties un pasūti ekokosmētiku internetā » atlaides / piegāde Latvijā bez maksas

Ar saknēm LatvijāMADARA eko dabīgās kosmētikas produkti tiek radīti Latvijā – vienā no trim Baltijas valstīm pie Baltijas jūras. 60% no Latvijas zemes joprojām klāj meži, saglabājušās arī dabīgi veidojušās pļavas, kuras joprojām ir dabas pirmatnējā spēka un dzīvības pilnas. Mainīgais un skarbais Baltijas klimats ar bargām ziemām, gariem rudeņiem, vēliem pavasariem un īsām vasarām gadu simtos radījis unikālu augu segu, kas arī ir eko dabīgās kosmētikas spēka pamatā.

Baltijas augi iemācījušies izdzīvot dabas skarbajos apstākļos un, kad parādās saule, dzert to lieliem malkiem. Īsajās ziemeļu vasarās dabā augi visus spēkus sakoncentrē uz īso ziedēšanas laiku, tādējādi uzkrājot unikāli daudz eko dabīgajā kosmētikā tik nozīmīgo aktīvo vielu. Tieši tāpēc Baltijas dabas augu ekstrakti, kas ietverti MADARA eko dabīgās kosmētikas pamatā, ir īpaši spēcīgi un efektīvi. Tāpēc MADARA spēj radīt eko dabīgo kosmētiku, kādas nav nekur citur.

Latvija ir valsts, kurā īpaša saikne ar dabu ikvienam, šķiet, tiek ielikta šūpulī. No paaudzes paaudzē tiek pārmantotas senas zināšanas par dabas vielu izmantošanu saimniekošanā, ārstniecībā, skaistumkopšanā (tai skaitā operējot ar eko dabīgās kosmētikas līdzekļiem). MADARA sapulcējusi visu jomu speciālistus, kuri prot šīs senās zināšanas apvienot ar 21. gadsimta prasmēm informāciju un tehnoloģijām. Jo labāk un dziļāk mēs izprotam dabu, jo labāk spējam no tās saudzīgi paņemt labāko arī eko dabīgās kosmētikas produktiem.
Katrs MADARA eko dabīgās kosmētikas produkts ir mazs stāsts par Latviju un tās dabu. Un prieks, ka MADARA stāstus par Latvijas ekoloģiju, dabu un tās izcelsmes kosmētikas produktiem pasaulē klausās un saprot.