DaviniDavanas.lv piedāvā: dabīgā kosmētika MADARA » ieskaties un pasūti ekokosmētiku internetā » atlaides / piegāde Latvijā bez maksas

MADARAS leģendaMADARA dabīgās ekokosmētikas produkti iesākās ar dedzību. Ar četru latviešu sieviešu kaislīgu vēlmi pēc dabiskuma un vajadzību dzīvot dabai draudzīgā vidē- zaļāk, skaistāk, tīrāk un drošāk. 

Lotte (Lotte Tisenkopfa-Iltnere, MADARA ekokosmētikas produktu autore un šobrīd jau dabīgās kosmētikas eksperte) bija pārsteigta, kad savā mūžā pirmo reizi no kosmētikas līdzekļa, ko bija nopirkusi kādā lielveikalā, piedzīvoja alerģiju. Viņa sāka lasīt produkta sastāvu un uzzināja, ka lielākā daļa no izejvielām tik dārgajā acu krēmā bija sintētiskas un kaitīgas - minerāleļļa, silikoni, propilēna glikols, parebēni. Lotte nolēma savā mūžā nekad vairs nelietot kosmētiku, kas ražota no toksiskām, kancerogēnām un ādu kairinošām izejvielām. Dabīgas izcelsmes un droša skaistuma meklējumi aizveda Lotti līdz pašas rokām gatavotai ekokosmētikai un bloga rakstīšanai par drošu un dabīgu kosmētiku, lai dalītos pieredzē ar citām Latvijas sievietēm. Tā Lotte iepazinās ar Zani - zaļā dzīvesveida dedzīgu piekritēju, kura pie tam vēl strādāja mārketinga aģentūrā. Sievišķīgā sarunā dzima ideja - veidot Latvijā dabīgās kosmētikas ekoražotni. Šis sapnis vienā mirklī aizrāva arī Lieni, vienu no Latvijas jaunajām dizainerēm, kura ideju sāka ieskicēt uz papīra, un Paulu- Lottes māsu,- kura jau gara acīm redzēja jaunos dabīgās ekokosmētikas produktus veikalu plauktos. 

Savu eko dabīgās kosmētikas sapni meitenes nosauca par MADARA - tāpat kā sauc noslēpumaino augu ar reibinoši saldo smaržu, kas gadu simtiem dabā audzis ziemeļzemes Latvijas pļavās un piejūras kāpās. Gadu simtiem šo un citas Latvijas dabas zālītes viedas sievas izmantojušas skaistumam un ārstniecībai, bet tagad tās iemiesojās simbolos stāstam par eko dabīgu kosmētiku, dabai draudzīgu skaistumu un MADARA eko dabīgajā kosmētikā tik spēcīgajiem un vērtīgajiem ziemeļu dabas augiem.

Un MADARA bija dzimusi..

No četratā sapņotas un izauklētas vīzijas MADARA izaugusi par pasaulē atzītu un unikālu eko dabīgās kosmētikas ražotāju. MADARA eko dabīgās kosmētikas produktu labā kvalitāte, ziemeļnieciski atturīgs dizains, godīga uzņēmējdarbība – šos principus kopā ar uzņēmuma dibinātājām Loti, Zani, Paulu un Lieni tagad īsteno visa MADARA eko dabīgās kosmētikas četrdesmit cilvēku lielā komanda. Un leģenda par MADARA eko dabīgo kosmētiku turpinās vēl joprojām.